Maciej Nawrocki 27 lutego 2024 r.
3. luty

#62III Turniej Scrabble na Wielkiej Wyspie „Marcowe harce na planszy”

kobrem, 2015-03-20 09:19:38

Nagrodzeni w III Marcowych harcach na planszy 13 marca 2015, o godz. 9.00, rozpoczęły się trzecie marcowe harce na planszy. Do auli Liceum Ogólnokształcącego nr XI we Wrocławiu przybyło 32 zawodników: sześciu z Gimnazjum 12, dziesięciu z Gimnazjum 13, sześciu z Gimnazjum 20 oraz dziesięciu z LO XI. Zwyciężył Sebastian Sobecki (LO XI – kl. 3 SW).

#61eMPe wspominki

kobrem, 2014-11-20 08:47:48

Puchary i medale MP2014 XXII Mistrzostwa Polski, były dla mnie ósmą okazją do wejścia do fazy finałowej. Po raz pierwszy się udało i to nawet całkiem porządnie. Z Krakowa przywiozłem brązowy medal. Wiadomo jednak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nie inaczej było w grodzie Kraka.

#60Darek Kosz Mistrzem Polski AD 2014!

aztech, 2014-11-11 15:29:00

Darek Kosz i Krzysztof Obremski na podium MP2014! Darek Kosz został, po raz drugi w swojej karierze, złotym medalistą Mistrzostw Polski. Krzysiek Obremski, który uległ w ostatniej rundzie Darkowi 413 : 473 został brązowym medalistą. Do rundy finałowej awansował również Boguś Szyszka. W turnieju towarzyszącym świetnie radziła sobie żona Krzysia - Basia, która zajęła ostatecznie, po zaciętym boju z Jankiem Mrozowskim, drugie miejsce czym potwierdziła swoją bardzo dobrą dyspozycję w tym roku.

#59Jak Puchar Polski, to tylko w Legnicy

Grzegorz Wiączkowski, 2014-10-15 22:55:37

XX Puchar Polski
Kilka lat temu podjęto decyzję, by przenieść rozgrywki Pucharu Polski poza stolicę. Przeprowadzony w miniony weekend turniej po raz kolejny potwierdził, że był to strzał w dziesiątkę.

#58Michał Alabrudziński bierze wszystko we Wrocławiu!

Barbara Obremska, 2014-10-15 22:18:43

X Mistrzostwa Wrocławia
Już po raz dziesiąty skrabliści z całej Polski zjechali się na turniej do stolicy Dolnego Śląska. W zawodach wzięło udział 73 zawodników, część z nich walczyła również w klasyfikacji do V Akademickich Mistrzostw Polski.

#57II Scrabblówka - Majówka

yoh4s4kur4, 2014-06-11 11:59:26

Włączmy zegar W sobotę 24 maja Wrocławski Klub Scrabble „Siódemka” miał możliwość pomagać przy organizacji II edycji Scrabblówki - Majówki, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 17 im. prof. S. Kulczyńskiego we Wrocławiu. Jest to inicjatywa naszego klubowicza Sławomira Wolskiego, której celem jest promowanie gry w scrabble wśród uczniów, a także zachęcenie szkół do czynnego udziału w propagowaniu tej formy rozrywki.

#56Kobiety lubią brąz, mężczyźni wolą złoto

#bodo #vince, 2014-05-11 00:08:30

JYHZŁ Ostatnimi czasy Klubowe Mistrzostwa Polski zadomowiły się w stolicy polskich scrabbli. Wałcz, bo o nim przecież mówimy, gościł drużyny klubowe po raz czwarty. Możemy powiedzieć, że to miejsce nam służy – wszak wywieźliśmy stamtąd już trzeci medal. Jednak jest to drugi raz, gdy wałecki brązowy kruszec smakuje trochę gorzkawo.

#55Warszawskie podium wrocławskie

yoh4s4kur4, 2014-05-06 07:48:10

Warszawskie podium XVI Mistrzostwa Warszawy zapowiadały się niewąsko. Srogie hajsy za pierwsze miejsca, dodatkowe konkursy z nagrodami, jak i perspektywa dobrej zabawy podczas imprezy towarzyszącej zwabiły hordy graczy z najodleglejszych zakątków skrablowego półświatka. Pojawili się także reprezentanci Siódemki w nie najlichszym czteroosobowym składzie: Darek Kosz, Bartosz Morawski, Dominik Piasecki i Laura Pisula, a także zaprzyjaźnieni z naszym klubem pianista i grinder - Michał Landowski oraz Maciej Pietrasik.

#54Kobrem łowi karpia

sans_toi, 2014-03-31 22:40:12

Karpie Dotąd co drugi turniej w tym roku wygrywał gracz związany z naszym klubem. O podtrzymanie tej passy zadbał w Graboszycach kobrem. Jako jedyny wygrał 10 partii z 12 i wzniósł niezwykle okazale wyglądającego karpia. Nie był to koniec sukcesów siódemkowiczów. Solidne 11. miejsce po bardzo dobrej grze zajęła Fotu, natomiast 16. był Sławek zdejmując po drodze skalpy takich tuzów jak Mariusz Wrześniewski czy Jurek Luter. Na uwagę zasługuje też wynik Marcina, który zmagając się z kontuzją dzielnie walczył o jak najlepszy rezultat.

#53Drugie marcowe harce na planszy

kobrem, 2014-03-20 22:06:12

Uczestnicy marcowych harców Już po raz drugi świętując dzień kobiet uczniowie ZS nr 19 we Wrocławiu grali w scrabble. W turnieju zwanym marcowymi harcami na planszy zwyciężyła Martyna Błaszczyk z LO XI.